Zariadenie pre seniorov
Trenčianske Teplice a Púchov

Staroba je krásne obdobie ľudského života ktoré nazývame aj jeseňou života, prežite ju v príjemnom prostredí s pocitom rodinnej atmosféry a zázemia.

Profesionálna starostlivosť s teplom domova

Cieľom našej práce je zabezpečiť každému nášmu obyvateľovi dôstojnú a príjemnú starobu a dodávať potrebný pocit istoty a rodinnej atmosféry.

Zariadenie pre seniorov Trenčianske Teplice

ZPS Trenčianske Teplice neziskovej organizácie HUBERTUS n.o. sa nachádza v príjemnom prostredí kúpeľneho mesta Trenčianske Teplice, ktoré je známe liečením ochorení pohybového aparátu.

Kapacita zariadenia je 46 klientov, ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a komunikačným systémom. Stravovanie je zabezpečované vlastnou kuchyňou 5x denne, pri diabetickej, bielkovinovej výživnej diéte 6x denne.

feature1

Zariadenie pre seniorov Púchov

ZPS Púchov neziskovej organizácie HUBERTUS n.o. sa nachádza v najkrajšom meste Slovenska za rok 2013 v meste Púchov, pri železničnej a autobusovej stanici.

Kapacita zariadenia je 40 klientov, ubytovanie je v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a komunikačným systémom. Stravovanie je zabezpečované vlastnou kuchyňou 5x denne, pri diabetickej, bielkovinovej a výž. diéte 6x denne.

feature2

Darujte nám 2 % zo svojich daní

Prosíme Vás prispejte sumou 2 % zo svojich daní pre skvalitnenie služieb našich klientov.

Vyhlásenie na stiahnutie
Potvrdenie na stiahnutie